ТУЯ | THUJA

Cорт туї західної (Thuja occidentalis). Один з найкращих конічних сортів туї, що характеризується помірним зростанням.

Детальніше

Cорт туї західної (Thuja occidentalis) конічної форми. Похідний від "Smaragd". Відрізняється повільнішим темпом зростання і золотистим забарвленням хвої. Інша назва сорту "Janet Gold".

Детальніше

Cорт туї західної (Thuja occidentalis). Жовто-гарячий колір хвої. Вузька конічна форма крони. Різний приріст - близько 20 см.

Детальніше

Дуже тіневитривала рослина. Найкраще підходить для створення невисоких живоплотів. Швидкість росту - до 15 см в рік. Колір хвої: темно-зелений, з світло-жовтими кінчиками. 

Детальніше

Cорт туї західної (Thuja occidentalis). Ідеальна рослина для живоплотів (зеленої огорожі). 

Детальніше

Найпопулярніша у світі куляста туя. Даніка - вічнозелений карликовий чагарник з округлою, щільною, кулястою кроною. У віці 10 років досягає 0,4 - 0,45м в діаметрі.

Детальніше

Cорт туї західної (Thuja occidentalis). Ідеальна рослина для живоплотів (зеленої огорожі). 

Детальніше

​​Вічнозелений повільнорослий кулястий чагарник жовтого кольору. Щорічний приріст близько 8-10 см. Морозостійка і невибаглива до грунтів.

Детальніше

Одна з найпопулярніших у світі куляста туя. Вічнозелений карликовий чагарник з округлою, щільною, кулястою кроною. У віці 10 років досягає 0,4 м в діаметрі.

Детальніше

Туя східна Ауреа Нана - одна з найпопулярніших туй золотистого відтінку в Європі. Повільноросла. Хвоя яскравого кольору. Крона овальна, щільнозабудована.

Детальніше

​​Вічнозелений повільнорослий кулястий чагарник зеленого кольору. Щорічний приріст близько 8-10 см. Морозостійка і невибаглива до грунтів.

Детальніше

Одна з найпопулярніших у світі куляста туя. Вічнозелений карликовий чагарник з округлою, щільною, кулястою кроною. У віці 10 років досягає 0,5-0,6 м в діаметрі.

Детальніше

​​Вічнозелений повільнорослий кулястий чагарник світло-салатового кольору. Щорічний приріст близько 8-10 см. Морозостійка і невибаглива до грунтів.

Детальніше
теги

У нашому каталозі ви можете підібрати для себе та купити оптом тую різних видів: західну, східну, складчасту, та сорітів: смарагд, голден smaragd, даніка, міріам, ховея, селена, глобоза, голден глоуб, пліката голді (plicata goldy), рейнголд (rheingold), golden brabant та інші. Працюємо на садові центри по всій Україні: у місті Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Чернівці, Черкаси, Харків, Івано-Франківськ, Тернопіль. Якісний товар власного виробництва.

Сформувати замовлення та купити туї гуртом (тільки опт) в Бурштині, розсадник декоративних рослин PlantaSfera.(ПлантаСфера) Співпраця з садовими центрами та ландшафтними дизайнерами.